כתבות על חללי עבודה בתל אביב

תמונה חללי עבודה בתל אביב: שימו את עצמכם במרכז

חללי עבודה בתל אביב: שימו את עצמכם במרכז

בתחילת שנת 2020 פתחה רשת מתחמי העבודה המשותפים Brain Embassy, המנהלת כ-20 אחוזים משוק מתחמי העבודה המשותפים בפולין, סניף ראשון של הרשת בישראל. הסניף שנפתח במגדל המשרדים אדגר 360 מעלות, מזרחית לנתיבי איילון, כולל כ-450 עמדות עבודה, ומצטרף ל - 86 המתחמים שכבר פעילים בתל אביב.

חללי העבודה הפעילים בתל אביב מהווים שליש מכלל מתחמי העבודה הפועלים ברחבי הארץ. כמו הערים הגדולות בעולם, גם העיר ללא הפסקה מאכלסת בתוכה חללי עבודה רבים, המאפשרים לאלפי עובדים להינות מהאוירה, התנאים והשיתופיות במתחמים אלה. עובדים עצמאיים, מתווכים, עורכי דין, מעצבים, סטארטאפיסטים ויזמים המתגורים בתל אביב או בערים הסובבות אותה, מעדיפים באופן מובהק לעבוד במתחמים השונים הפזורים בה.

לעובדים תושבי העיר, זה הפתרון האידיאלי לשילוב העבודה עם מגורים בעיר התוססת. הקירבה לבית, למסעדות, לבתי הקפה, לחדר הכושר או אפילו לגן הילדים, מהווה שיקול בבחירת המתחם.

לעובדים המגיעים מחוץ לעיר, מיקום מתחם העבודה יכול לקדם את תחום העיסוק, לייעל את תיאום הפגישות והישיבות, ליצור מפגשים ושיתופי פעולה עם קולגות ועוד. אורחים ומשקיעים המגיעים מחו״ל, ישהו לרוב בבתי מלון בתל אביב ויעדיפו לקיים את פגישותיהם בעיר.

לא בכדי פעילים כיום עשרות חללי עבודה ברחבי העיר, והצפי הוא עליה נוספת ופתיחת מתחמים חדשים בתל אביב כבר בשנה הקרובה. לא בכדי נפתחים חללי עבודה של רשתות מחו״ל בתל אביב, גם באירופה וארה״ב מזהים כי בארץ בכלל ותל אביב בפרט, קיים ביקוש גבוה לחללי עבודה, ביקוש הולך וגדל.

הירשם לרשימת התפוצה שלנו

הרשם לקבלת עדכונים ומבצעים